Domy Siechnice

Domy szeregowe są coraz częściej wybieraną przez poszukujących nowego lokum klientów opcją. Szczególnie w dużych miastach i ich najbliższym sąsiedztwie powstaje wiele interesujących projektów, które oprócz dobrej lokalizacji i ziSiechnice to położna pod Wrocławiem niewielka, aczkolwiek szybko rozwijająca się w na przestrzeni ostatnich lat miejscowość. Bardzo często jest ona traktowana jako alternatywa dla Wrocławia odnośnie do zakupu nowego domu czy mieszkania. To właśnie tu szczególnie atrakcyjnie przedstawia się oferta nowych domów na sprzedaż. elonej okolicy oferują przyszłym mieszkańcom ogrody czy tarasy. Nie bez znaczenia jest też cena takiej nieruchomości, która bardzo często zbliżona jest do mniejszego mieszkania w ścisłym centrum danej aglomeracji. 

Gmina Siechnice położona jest niespełna 12 kilometrów od stolicy województwa. Można się tu dostać z Wrocławia w około 35 minut samochodem (w godzinach szczytu), alternatywą jest jednak linia kolejowa. W tym przypadku czas podróży to około 7 minut. 

Siechnice zyskują na popularności nie tylko dzięki lokalizacji. Mieszkania Siechnice i domy Siechnice to tylko część silnie rozwijającej się w ostatnim czasie miejskiej infrastruktury. Jest tu też wiele szkół, przedszkoli czy żłobków, które przecież od uwagę bierze każdy deweloper chcący realizować w okolicy projekt deweloperski.  

Domy na sprzedaż. Siechnice oferują wiele 

Na przestrzeni ostatnich lat rynek nieruchomości w samym Wrocławiu rozwijał się w bardzo szybkim tempie. Silnej podaży towarzyszył ogromny popyt. Mieszkania czy domy na sprzedaż rozchodziły się niemal tak szybko jak produkty pierwszej potrzeby. Jednak z czasem rosnąć zaczęło znaczenie miejscowości z Wrocławiem sąsiadujących. 

Smolec, Radwanice, Siechnice, Długołęka. Wiele nowych domów, szczególnie dla klientów, dla których istotna jest cena budowy planowanej nieruchomości Siechnice, wybiera te lokalizacje, przy czym podkreślić należy, że oferta bardzo często bywa finansowo niezwykle atrakcyjna. Dość powiedzieć, że dom z ogrodem można kupić w cenie porównywalnej do ceny mieszkania już nawet nie tyko w ścisłym centrum ale i na wielu osiedlach Wrocławia. 

Jakim kryterium kierują się klienci planujący zakup bądź budowę domu w Siechnicach? Kluczowym oprócz lokalizacji działki parametrem jest oczywiście cena. Cena zarówno zakupu domu na rynku pierwotnym (już gotowego lub będącego w budowie), jak i budowy domu od podstaw. W tym drugim przypadku jest to wydatek znacznie większy, co jest konsekwencją niskiej dostępności atrakcyjnych gruntów pod zabudowę jednorodzinną – cena działki często okazuje się być dla wielu klientów niemożliwą do zaakceptowania barierą.  

O wiele bardziej dostępne pod kątem atrakcyjnej ceny są osiedla domów szeregowych czy bliźniaczych. Przy czym warto koniecznie zwrócić uwagę na dodatkowy czynnik – ogród, który jednak posiada większość inwestycji realizowanych w Siechnicach czy innych miejscowościach ościennych. 

Domy w Siechnicach 

Nowy dom w Siechnicach, Wrocławiu czy po prostu w dobrej lokalizacji to marzenie coraz większej liczby klientów. Cena, położenie, dobre opinie w internecie na temat dewelopera – to decydujące czynniki, na podstawie których podejmują oni ostateczną decyzję. 

Czasem jednak najważniejsza jest dla nich świadomość, że dzięki położonemu na własnym skrawku ziemi domu, będą wreszcie mogli poczuć się naprawdę u siebie. Jeśli jeszcze dodać się do tego, jak ma to miejsce w przypadku Scandi City, liczne tereny spacerowe, ścieżki rowerowe oraz przede wszystkim zalew Błękitna Laguna, zmienia to wszystko perspektywę przyszłym lokatorów w ogromnym stopniu. 

Nowy projekt Scandi Home składać się będzie z domów szeregowych o metrażach 84 lub 100 m2. Każdy z nich posiadać będzie dwa miejsca postojowe, taras oraz przede wszystkim ogród. Niektóre z nich będą miał widok właśnie na położone nieopodal kąpielisko. 

Same Siechnice to niewielka miejscowość, co dla jej mieszkańców jest o tyle istotne, że wszelkie sprawy związane z codziennym życiem mogą załatwiać bez konieczności korzystania z samochodu. Jeśli jednak z jakiś powodów potrzebują wsparcia w zakresie przemieszczania się, w Siechnicach funkcjonuje oczywiście komunikacja. 

Dlaczego warto zamieszkać w szeregówce? 

Szeregówka z własnym ogrodem, garażem, tarasem to z pewnością marzenie wielu polskich rodzin. Atrakcyjna cena zakupu m2 takiego domu jest zwykle kolejny zachęcającym czynnikiem. Przed ostateczną decyzją warto jednak dokładnej analizie poddać otaczającą inwestycję okolicę i to, co dzieje się i będzie się działo w najbliższej przyszłości, jeśli chodzi o rozwój miejskiej infrastruktury. 

Dobry dojazd do centrum miasta czy w tym przypadku do Wrocławia, dostęp do punktów handlowo-usługowych, szkół, przedszkoli i żłobków to podstawowe potrzeby, które mieszkańcy powinni mieć na wyciągnięcie ręki. Jeśli jest inaczej, realny koszt mieszkania dalej od centrum będzie z każdym rokiem rósł. 

Przypadek Scandi City wydaje się rozwiązywać większość powyższych problemów. Ostatecznie pozostaje więc odpowiedź na najważniejsze, z pozoru dość prozaiczne pytanie – czy przyszłym mieszkańcom ta inwestycja będzie się po prostu podobać.

Wybierz swój dom z ogrodem w Siechnicach!

Sprawdź
Loading...