Kompletna lokalizacja

Położenie inwestycji to jeden z jej najważniejszych atutów, który jest fundamentem komfortu życia przyszłych mieszkańców. W dzisiejszej rzeczywistości największych wyzwaniem dla wielu rodzin jest czas, jaki poświęcić trzeba na dojazdy do różnych w ciągu dnia miejsc – szkoły, pracy, sklepu. Szczególnie w centrach największych polskich miast oznacza to konieczność tracenia wielu cennych minut w ciągnących się w nieskończoność korkach, a na horyzoncie nie widać niestety realnych szans na poprawę tej sytuacji. 

Laguna Siechnice

To właśnie inwestycje takie jak Scandi City w Siechnicach (nieruchomości Siechnice) są wyjściem naprzeciw oczekiwaniom osób poszukujących własnego domu blisko kluczowych punktów w mieście, przy czym przeszkodą nie jest również odległość do centrum stolicy Dolnego Śląska, którą szybko i komfortowo można pokonać dzięki połączeniom kolejowym. 

Do najbliższego przedszkola czy Samorządowego Żłobka mieszkańcy będą mieli niespełna 300 metrów. Niewiele dalej znajdują się szkoły podstawowe (nr 1 i nr 2), kolejne przedszkole publiczne, żłobek, dwie szkoły językowe. W budowie jest też nowa szkoła przy ulicy Osiedlowej. 

900 metrów będzie z kolei dzieliło inwestycję od najbliższej przychodni specjalistycznej, natomiast w promieniu kilometra znajduje się wiele sklepów, restauracji oraz punktów handlowo usługowych. Warto podkreślić, że wszystkie te obiekty dostępne będą dla mieszkańców praktycznie bez konieczności korzystania z samochodu!

Wybierz swój dom z ogrodem w Siechnicach!

Sprawdź
Loading...