Miejskie ogrzewanie

Wszystkie 72 składające się na inwestycje Scandi City domy wyposażone będą w miejskie ogrzewanie, co jest rozwiązaniem niosącym szereg korzyści dla mieszkańców. Generalnie można je zamknąć w dwóch grupach – koszt oraz bezpieczeństwo. 

Rodzina

Ogrzewanie miejskiej to przede wszystkim konkurencyjna cena w stosunku do obiektów ogrzewanych kotłami na olej opałowy lekki, gaz ziemny czy ogrzewaniem elektrycznym. To także bardzo wysoki komfort użytkowania węzła cieplnego, który będzie wyposażony w nowoczesną technologię pozwalającą regulować płynącym do mieszkania ciepłem zgodnie z faktycznym zapotrzebowaniem. W konsekwencji da to pełną kontrolę nad ilością dostarczonego ciepła i powstającymi w związku z tym kosztami. 

Rozwiązanie zastosowane w Scandi City to także stabilność dostaw ciepła gwarantowana nowoczesnym źródłem ciepła dostarczanym przez Kogeneracja SA oraz niezwykle istotna kwestia bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa –  bezobsługowość, brak zagrożenia wybuchem gazu czy zatrucia tlenkiem węgla. Dodatkowo nowoczesne węzły cieplne są urządzeniami o wysokiej trwałości i niezawodności pracy, inaczej niż w przypadku kotłowni gazowych. 

Wybierz swój dom z ogrodem w Siechnicach!

Sprawdź
Loading...