Mieszkania Siechnice

Dom w cenie mieszkania. Czy to możliwe? Okazuje się, że tak. Oprócz 84 lub nawet 100 m2 powierzchni w ofercie Scandi City jest także tak bardzo potrzebny dziś wszystkim ogród oraz nawet dwa miejsca postojowe. Wszystko to w cenie porównywalnej do tej, którą trzeba zapłacić za mieszkanie w granicach administracyjnych Wrocławia.  

Siechnice to położona pod Wrocławiem niewielka, doskonale skomunikowana ze stolicą Dolnego Śląska miejscowość, która zyskuje popularność wśród osób poszukujących nowej nieruchomości. Dom, szeregówka, mieszkania Siechnice dają w tej kwestii całkiem  spore pole do wyboru, przy czym warto podkreślić, że wiele inwestycji położonych jest w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i spacerowych, co nie pozostaje bez wpływu na podejmowane przez klientów decyzje. 

Siechnice. Mieszkania, domy, szeregówki 

Wrocławski rynek nieruchomości notował w ostatnich latach dynamiczny rozwój – potencjalni klienci, wśród których było wiele osób przeprowadzających się do Wrocławia z innych miast czy wsi, poszukiwało nie tylko mieszkań. W wielu przypadkach obiektem ich zainteresowania były domy Siechnice – szeregowe czy wolnostojące, nie tylko w samym Wrocławiu, ale też właśnie w miejscowościach ościennych. Widać to doskonale choćby w analizie wyszukiwanych przez użytkowników fraz kluczowych w internetowych wyszukiwarkach, gdzie coraz częściej widoczne była hasła: mieszkania na sprzedaż Siechnice czy mieszkania na sprzedaż Radwanice. Obie miejscowości dzieli od Wrocławia kilkanaście kilometrów, obie są z nim również doskonale skomunikowane – choćby dzięki linii kolejowej. Ich potencjał dostrzegają także nie tylko sami deweloperzy, którzy rozpoczynają w nich realizacje kolejnych inwestycji, ale też sami włodarze, którzy angażują siły i środki np. w rozwój miejskiej infrastruktury, która jest kluczowa z punkty widzenia wszystkich mieszkańców. 

Dom i mieszania na sprzedaż. Siechnice mają się czym pochwalić 

Scandi City to nowe osiedle domów szeregowych, które jest doskonałą alternatywą dla mieszkań, które klientom oferuje Wrocław. Nowa inwestycja powstająca tuż przy Błękitnej Lagunie sprawi, że mieszkanie w Siechnicach we własnym domu z ogrodem otworzy przed przyszłymi lokatorami zupełnie nowe możliwości – w wielu przypadkach bez konieczności przemieszczania się za każdą potrzebą do ruchliwego centrum stolicy Dolnego Śląska. 

Szkoły, przedszkola, żłobki, punkty handlowo-usługowe i przede wszystkim liczne tereny zielone i miejsca aktywnego wypoczynku. Tego deweloper nie musi przyszłym mieszkańcom sprzedać, to wszystko już w Siechnicach jest i ze wszystkiego z powodzeniem korzystają już jego mieszkańcy. 

Własny dom z ogrodem 

Najważniejszym jednak parametrem, o czym mogliśmy się przekonać na przestrzeni ostatnich tygodni, jest rodzaj nieruchomości, którego poszukują klienci. W porównaniu z danym z zeszłego roku liczba zapytań w internecie dotyczących domów wzrosła dwukrotnie, co jest najzupełniej zrozumiałe. Oczywiście wciąż istotna jest cena takiej nieruchomości oraz opinie na temat lokalizacji, samego dewelopera czy miejscowości. 

Dom najlepiej z ogródkiem to bezpieczeństwo i pełna swoboda wypoczynku, spędzania wolnego czasu. To pełna kontrola nad tym, co, kiedy i w jakim stopniu jest np. dezynfekowane. To również możliwość wykonywania wielu czynności zawodowych w komfortowych warunkach. Nie miejmy złudzeń – w efekcie narodowej kwarantanny znacząco wzrosła również rola home office, co z pewnością wiele firm chętniej i częściej będzie teraz dopuszczać. 

Własnym dom to ponad wszystko prywatny ogród – skrawek bezcennej zieleni, która w trudniejszych czasach jest najlepszym panaceum na wiele dolegliwości. Jeśli do tego można pozwolić sobie jeszcze na posadzenie własnego drzewa, z ogrodu robi się mini park, do którego wstępu nikt nam nie może zabronić. 

Scandi City to nasza nowa i pierwszy projekt właśnie w Siechnicach, choć w sowim portfolio mamy już duży projekt w innej podwrocławskiej miejscowości – Smolcu. To właśnie w nich widzimy ogromny potencjał rozwoju w odniesieniu do rynku nieruchomości i zmieniających się preferencji i wymagań klientów. Dziś coraz częściej chcą oni mieszkać w cichym i spokojnym otoczeniu. A takich projektów w samym Wrocławiu jest bardzo niewiele – miejska tkanka staje się coraz bardziej nasycona, a wolnych do zagospodarowania działek pozostało już bardzo niewiele. Mało tego – projekty domów szeregowych czy bliźniaczych policzyć pozna na palcach jednej ręki. W Scandi City jest właśnie taką inwestycją. 

Wybierz swój dom z ogrodem w Siechnicach!

Sprawdź
Loading...