Rodzinny ogród

Własny, zielony i dostępny o każdej porze roku ogród to jeden z najważniejszych elementów życia rodziny, przede wszystkim jednak stabilnego rozwoju najmłodszych. W dobie przytłaczającego rozwoju technologii, w czasach wszechobecnych tabletów i telefonów możliwość wysłania najmłodszych do ogrodu to rzecz absolutnie bezcenna. Tym bardziej, że nie ograniczają tego coraz cieplejsze zimy, a sam ogród i posadzone w nim drzewa doskonale chronią także wszystkich domowników przed uciążliwymi latem upałami. 

Rodzinny ogród

Ogród jest miejscem, do którego praktycznie od kwietnia do października może przenieść się domowe życie. Cóż stoi na przeszkodzie, aby odpoczywać tam po pracy, aby dzieci mogły w ogrodzie odrabiać lekcje, spędzać każdą wolną chwilę. Oczywiście niesie to za sobą konieczność urządzania ogrodu i jego regularnego doglądania, jednak jest to stosunkowo niewielka cena w stosunku do korzyści, jakie przynosi spędzanie czasu na świeżym powietrzu. 

Wszystkie domy osiedla Scandi City wyposażone będą w duże ogrody, a ich powierzchnia wynosić będzie od 46 m2 do nawet 180 m2. Taka przestrzeń stwarza mnóstwo możliwości zagospodarowania pod kątem oczekiwań wszystkich domowników, w tym również posadzenia drzew. Pamiętajmy, że są one nie tylko naturalnym filtrem powietrza, ale też znakomitym sposobem niwelowania uciążliwych skutków coraz częściej doskwierających nam wszystkim upałów.

Wybierz swój dom z ogrodem w Siechnicach!

Sprawdź
Loading...